Katalog biur rachunkowych

Biuro Rachunkowe eBuchalter s.c. Janina Hołubowska, Justyna Hołubowska

Gwarantujemy, że Będziesz Zadowolony z Księgowości

Jako Biuro Rachunkowe eBuchalter z siedzibą w Stargardzie zdajemy sobie sprawę jak ważne są trafne wybory, dlatego też dla wszystkich nowych klientów proponujemy trzy miesięczny okres próbny w trakcie którego zapłacisz 1zł.

Szanujemy Twoje pieniądze

Nie mamy ambicji być najtańszym biurem rachunkowym, lecz najlepszym. Dlatego też gwarantujemy, że powierzając nam swoje sprawy księgowe, dopilnujemy aby Twoje podatki były jak najniższe. Jako biuro rachunkowe posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie by poprowadzić Cię i Twój biznes w często zmieniających się przepisach. Posiadamy certyfikat ministerstwa finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych a ponadto jako księgowi jesteśmy długoletnimi praktykami w zakresie księgowości i doradztwa.

Zaufanie

W naszych umowach nie spotkasz kruczków prawnych i ukrytych kosztów. Pragniemy być dla naszych klientów partnerami w prowadzeniu biznesu budując relacje na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Każdego dnia rozwiązujemy problemy naszych klientów, spłacając w ten sposób zaufanie jakim nas obdarzyli.
W chwili obecnej zaufało nam wielu klientów ze Stargardu, Szczecina i okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*