Katalog biur rachunkowych

„EUROTAX” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Od 2000 r. świadczymy kompleksowe usługi w przedmiocie obsługi księgowej i doradztwa podatkowego. Jako sprawdzony i rzetelny partner przedsiębiorców, skutecznie pomagamy bezpiecznie prowadzić interesy w obliczu ciągle zmieniających się przepisów prawa podatkowego. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania czynności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego, badania sprawozdań finansowych, przeprowadzania audytów podatkowych.

Z wiedzy i kompetencji naszych pracowników od lat korzysta kilkadziesiąt firm o różnych profilach działalności, zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym. Od początku działalności priorytetem EUROTAX jest świadczenie usług o najwyższej jakości.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę. Jako jedna z nielicznych firm z naszej branży jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 2 mln zł.

Klienci, którzy mają możliwość porównania usług świadczonych przez EUROTAX z usługami innych biur rachunkowych nie mają żadnych wątpliwości – EUROTAX jest najlepszym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*